روزگار

روزگار بر خلاف آنچه می خواستم گذشت ؛ اوایل خیلی سخت بود اما اندیشیدم باید زندگی کنم باید زیست در کنار مردمی که در این روزگار زندگی می کنند و از دین ها و نژاد های مختلفند.

آموختم آدمیت به قیافه و پول نیست، آموختم شرف و غیرت را نمیشود خرید ، اما در کنارش آموختم اما به خودم قول دادم :که آموختنی های بدم را نه به کسی آموزش دهم و نه در حق کسی انجام دهم در کنار این مردم خیلی چیزها آموختم  و نیز آموختم با وجود زن بودنم در جامعه ام باید مرد باشم مردانه زندگی کنم پس به ناچار و با تمام دلبستگی به این دنیا روزگار را به کناری نهادم و گفته ام آنچه امروزت هست باید باشد تو باید تغییر کنی و بسازی آنچه را نتوانستی باید تغییر کرد حتی اگر شده ماه ها و سالها بگذرد باید تغییر بکنم و به آنچه می خواهم برسم من باید تلاش کنم ، که اگر موفق نشدم باز بگویم تلاش کردم و خیلی چیزها در این تلاش آموختم.

/ 2 نظر / 9 بازدید
همسریابی

سلام. آیا شما مجردین ؟ آیا شما هنوز نیمه ی گمشده تان را پیدا نکردید؟آیا از وقت گذرانی از چت روم و جامعه های مجازی خسته شدید؟آیا از تنهای و بدون عشق زندگی کردن خسته شدید؟آیا بدنبال آغاز یک رابطه ی شیرین و همیشگی با بهترین محبوب خود هستید؟آیا همسر خود را به هر دلیلی از دست دادید؟ شما رو دعوت میکنیم تا به بهترین و جامع ترین سایت همسریابی آنلاین،جامعه ی مجردین آماده ی ازدواج بپیوندید و عاشق و معشوق خود را پیدا کنید. یک زندگی پر از مهر و محبت منتطر شماست.بیش از این یار خود را در همسرتاپ منتظر نگذارید.همسرتاپ خدمتگذار تمامی جوانان عزیز کشورمان ایران می باشد.باشد که قدمی باشد در راستای تسهیل امر ازدواج. http://www.hamsartap.org (با امکان تبادل لینک اتوماتیک)

سلام عزیز

یه سری به وبلاگت زدم خوب بود امیدوار کننده است وبلاگ نویس خوبی هستی یه سری به وبلاگ من هم بزن و ادرس وبلاگتو ثبت کن تا ادرستو داشته باشم بازم بهت سر بزنم از طرف مینا