بخشی از بیانات حجت الاسلام والمسلمین احمد خمینی فرزند رهبر کبیر انقلاب برگرفته از مجموعه بیانات ایشان که به عنوان کتاب توسط موسسه ی تنظیم و نشر آثار امام خمینی به چاپ رسیده است را در زیر می خوانید .

در گردهمایی توجیهی مسئولان کمیته­های مختلف ستاد مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (س) سراسر کشور – 22/2/1371

ما باید در بزرگداشت راه و هدف امام، افکار عمومی در داخل و خارج از کشور را متوجه آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نماییم. امروز رهبر معظم انقلاب پرچمدار این آرمانهاست و ما باید به دنیا نشان دهیم که انقلاب و نظام همچنان در مسیر حقیقی خود حرکت می­کند.

 

امروز تمامی تبلیغات دنیای غرب بر روی این نکته متمرکز شده است که بعد از امام خمینی (س) اهداف ایشان به فراموشی سپرده شده است و ایران اسلامی از مواضع سازش­ناپذیر امام فاصله گرفته است ما در بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی (س) باید به معنای واقعی کله شاهد تداوم راه و آرمان امام باشیم و این هدف موقعی عملی است که ما اهداف و مواضع سازش­ناپذیر امام و رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت­الله خامنه­ای را به شکلی گسترده تبیین کنیم.

 

در دیدار با اعضای بسیج دانشجویی دانشگاههای تهران – 12/3/1371

اگر همه آحاد مردم متحد باشند و بر محور رهبری انقلاب حضرت آیت­ا... خامنه­ای حرکت نمایند هیچکس قادر نخواهند بود آنها را شکست دهد، دشمنان ما هر اندازه قوی باشند زمانی که تحت رهبری ولی امر عمل کنیم آنان در موضع ضعف خواهند بود.

 

 در دیدار با هزاران نفر از فرماندهان، مسئولان و پرسنل وزارت دفاع – 12/3/1371

دنیای استکبار با دین اسلام به خاطر مخالفتش با سلطه­گران دشمنی دارد، آنچه برای آنان می­تواند خطر آفرین باشد، اسلام نابی است که امام طراح آن هستند. امروز با فقدان حضرت امام، اهداف مقدس ایشان فراموش نشده و تحت رهبریهای حضرت آیت­ا... خامنه­ای با همان صلابت استمرار دارد و ایشان از حیثیت اسلام و مسلیمن دفاع می­کنند.

/ 0 نظر / 7 بازدید